Tekirdağ Silvermat Etiket

Tekirdağ Silvermat Etiket | Tekirdağ Silvermat Etiket Fiyatları | Tekirdağ Silvermat Etiket Özellikleri | Tekirdağ Silvermat Etiket Yazıcı | Tekirdağ Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Tekirdağ Silver Mat Etiket | Tekirdağ Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Tekirdağ silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir tekirdağ etiket türüdür. Genellikle kitap ve tekirdağ barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Tekirdağ silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun tekirdağ etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan tekirdağ silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Tekirdağ silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Tekirdağ silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Tekirdağ silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Tekirdağ silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Tekirdağ silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Tekirdağ etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tekirdağ silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ silvermat etiket, tekirdağ termal etiket, tekirdağ silver mat etiketler, tekirdağ mat etiketler, tekirdağ silver mat etiket fiyatları, tekirdağ etiket fiyatları, tekirdağ şeffaf etiket fiyatları, tekirdağ silver mat barkod etiketi, tekirdağ barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner