CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tekirdağ Baskılı Pasta Kutusu

Tekirdağ Baskılı Pasta Kutuları | Tekirdağ Pasta Kutusu | Tekirdağ Pasta Kutusu Fiyatları | Tekirdağ Baskısız Pasta Kutusu | Tekirdağ Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Tekirdağ Pasta Kutusu Baskılı | Tekirdağ Pasta Kutusu Siparişi | Tekirdağ Baskılı Kutu | Tekirdağ Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Tekirdağ pasta kutusu, tekirdağ baklava kutusu, tekirdağ pizza kutusu, tekirdağ lahmacun kutusu, tekirdağ pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tekirdağ baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Tekirdağ baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Tekirdağ baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı tekirdağ pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Tekirdağ baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Tekirdağ Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Tekirdağ baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için tekirdağ pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel tekirdağ pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ baskılı pasta kutusu, tekirdağ baskılı pasta kutusu fiyatları, tekirdağ pasta kutuları, tekirdağ pasta kutusu fiyatları, tekirdağ pasta kutusu imalatı, tekirdağ baskılı pasta kutusu ve fiyatı, tekirdağ ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner