Tekirdağ Lamine Termal Etiket

Tekirdağ Lamine Termal Etiket | Tekirdağ Lamine Termal Etiket Fiyatları | Tekirdağ Lamine Termal Etiket Nedir | Tekirdağ Lamine Termal Barkod Etiketi | Tekirdağ Termal Etiketler | Tekirdağ Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Tekirdağ lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Tekirdağ lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tekirdağ lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Tekirdağ lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen tekirdağ etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda tekirdağ termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer tekirdağ  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan tekirdağ  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Tekirdağ termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Tekirdağ lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Tekirdağ etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Tekirdağ lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tekirdağ lamine termal etiket nedir? Lamine tekirdağ termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel tekirdağ lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ lamine etiket, tekirdağ termal etiket, tekirdağ top etiket, tekirdağ ribonsuz baskı, tekirdağ baskılı etiket, tekirdağ renkli termal etiket, tekirdağ lamine termal barkod etiketi, tekirdağ kuşe etiket, tekirdağ termal etiket boyutları, tekirdağ boş etiket, tekirdağ termal etiket fiyatları, tekirdağ lamine etiketler, tekirdağ eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner