Tekirdağ Fastyre Etiket

Tekirdağ Fastyre Etiket | Tekirdağ Sembol Barkod Etiket | Etiket Tekirdağ | Tekirdağ Etiket Fiyatları | Tekirdağ Fastyre Etiket Fiyat | Tekirdağ Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Tekirdağ fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının tekirdağ  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız tekirdağ fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Tekirdağ kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Tekirdağ astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Tekirdağ fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle tekirdağ  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ fastyre etiket, tekirdağ etiket baskı, tekirdağ boş etiket, tekirdağ termal etiket, Tekirdağ etiketçi, tekirdağ boş etiket, ucuz etiket tekirdağ , tekirdağ fastyre etiket fiyatları, tekirdağ ribon baskı, tekirdağ kartela etiket, tekirdağ çuval etiket, tekirdağ kuşe kaplı etiket, tekirdağ lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner