Tekirdağ Mat Polipropilen Etiket

Tekirdağ Mat Polipropilen Etiket | Tekirdağ Pp Etiket | Tekirdağ Mat Etiket | Tekirdağ Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Tekirdağ Polipropilen Ürünler | Tekirdağ Sembol Barkod Etiket | Tekirdağ Mat Pp Etiket | Tekirdağ Barkod Sistemleri | Tekirdağ Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Tekirdağ mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Tekirdağ polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Tekirdağ pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Tekirdağ mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Tekirdağ at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Tekirdağ mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Tekirdağ mat pp etiket tekirdağ opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ mat etiket, tekirdağ opak pp, tekirdağ mat pptekirdağ boş etiket, tekirdağ termal etiket fiyatları, tekirdağ şeffaf pp, tekirdağ mat polipropilen, tekirdağ etiket, etiket tekirdağ , ribon tekirdağ , karekod okuyucu tekirdağ , polipropilen, tekirdağ polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner