Tekirdağ Chromolux Etiket

Tekirdağ Chromolux Etiket | Tekirdağ Chromolux Etiket Nedir | Tekirdağ Chromolux Etiket Fiyatları | Tekirdağ Chromolux Etiket Baskı | Tekirdağ  Kromolüks Etiket | Tekirdağ Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Tekirdağ Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Tekirdağ chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Tekirdağ chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan tekirdağ chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan tekirdağ kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı tekirdağ chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Tekirdağ chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Tekirdağ chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve tekirdağ  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Tekirdağ choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Tekirdağ choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel tekirdağ etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ etiket, tekirdağ etiket fiyatları, tekirdağ barkod etiket fiyatları, tekirdağ baskılı etiket fiyatları, tekirdağ barkod, tekirdağ rulo etiket fiyatları, tekirdağ barkod fiyatları, tekirdağ rulo etiket, tekirdağ yapışkanlı etiket, tekirdağ barkod sistemi, tekirdağ barkod okuyucu, tekirdağ barkod okuyucu fiyatları, tekirdağ koli etiketi, tekirdağ tekstil etiketi, tekirdağ saten etiket, tekirdağ metal etiket, tekirdağ mat pp etiket, tekirdağ mat pe etiket, tekirdağ etiket baskı, tekirdağ mat polietilen etiket, tekirdağ lazer etiket, tekirdağ boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner