Tekirdağ PP Opak Etiket

Tekirdağ Pp Opak Etiket | Tekirdağ Pp Opak Etiket Nedir | Tekirdağ Opak Polipropilen Etiket | Tekirdağ Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Tekirdağ Pp Opak Barkod Etiketleri | Tekirdağ Opak Etiket Fiyatları | Tekirdağ Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Tekirdağ pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Tekirdağ pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Tekirdağ opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Tekirdağ pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz tekirdağ  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Tekirdağ opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Tekirdağ pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Tekirdağ opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Tekirdağ pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ opak baskı nedir, tekirdağ pp opak nedir, tekirdağ pp etiket, tekirdağ pp etiket baskı, tekirdağ opak etiket baskı, tekirdağ opak etiket fiyatları, tekirdağ opak polipropilen etiket, tekirdağ opak etiket nedir, tekirdağ polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner