Tekirdağ Güvenlik Etiketi

Tekirdağ Güvenlik Etiketi | Tekirdağ Garanti Etiketi | Tekirdağ Güvenlik Etiketleri | Tekirdağ Etiket | Tekirdağ Alarm Etiketi | Tekirdağ Güvenlik Etiketi Fiyat | Tekirdağ Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Tekirdağ garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan tekirdağ güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya tekirdağ kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan tekirdağ güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi tekirdağ  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket tekirdağ kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Tekirdağ güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel tekirdağ güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ garanti etiketi, tekirdağ güvenlik etiketi, tekirdağ etiket, tekirdağ kırılgan etiket fiyatları, tekirdağ termal etiket, eko etiket tekirdağ , tekirdağ güvenlik etiket fiyatları, tekirdağ emniyet etiketi, tekirdağ garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi tekirdağ .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner