Tekirdağ Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Tekirdağ | Tekirdağ Mini Diş Seti | Tekirdağ Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Tekirdağ | Traş Seti | Tekirdağ Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Tekirdağ

kutulu buklet tras seti

Tekirdağ otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri tekirdağ ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  tekirdağ otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Tekirdağ otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Tekirdağ otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti tekirdağ  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları tekirdağ ve tekirdağ  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ traş seti, traş seti fiyatları tekirdağ , tekirdağ buklet traş seti, otel traş setleri tekirdağ , kutulu traş setleri, tekirdağ otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri tekirdağ , kutulu buklet traş seti tekirdağ .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner