Tekirdağ Eko Termal Etiket

Tekirdağ Eko Termal Etiket | Tekirdağ Eko Termal Etiket Fiyatları | Tekirdağ Eko Termal Kağıt | Tekirdağ Termal Etiketler | Tekirdağ Eco Termal Etiket Nedir | Tekirdağ Top Termal Etiket | Tekirdağ Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Tekirdağ eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Tekirdağ eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için tekirdağ etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu tekirdağ etiket en tekirdağ ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Tekirdağ eko termal etiket fiyatları ve tekirdağ eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan tekirdağ eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Tekirdağ eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Tekirdağ termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Tekirdağ ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Tekirdağ etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ termal etiket, tekirdağ etiket tekirdağ , tekirdağ boş etikettekirdağ eco etiket, tekirdağ etiket fiyatları, tekirdağ eko termal etiket, tekirdağ etiket, tekirdağ eco termal etiket fiyatları, tekirdağ sıra numarası etiketi, tekirdağ ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner