CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tekirdağ  Baskılı Pizza Kutusu

Tekirdağ Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Tekirdağ Pizza Kutuları | Tekirdağ Pizza Kutusu Fiyatları | Tekirdağ Pizza Kutusu | Tekirdağ Pizza Kutusu İmalat | Tekirdağ Pizza Kutusu Ölçüleri | Tekirdağ Pizza Kutusu Fiyatları | Tekirdağ Baskısız Pizza Kutusu | Tekirdağ Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, tekirdağ baklava kutusu, tekirdağ lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tekirdağ baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Tekirdağ baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tekirdağ baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Tekirdağ baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Tekirdağ baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Tekirdağ pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Tekirdağ pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Tekirdağ askılı pizza kutusu fiyatları ile tekirdağ pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Tekirdağ baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla tekirdağ baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ baskılı pizza kutusu, tekirdağ pizza kutuları, tekirdağ basklı kutular, tekirdağ baskılı pizza kutusu fiyatları, tekirdağ pizza kutusu fiyatları, tekirdağ pizza kutusu imalatı, tekirdağ pizza kutusu, tekirdağ baskılı pizza kutusu satışı, tekirdağ baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner