Tekirdağ Polietilen Opak Etiket

Tekirdağ Polietilen Opak Etiket | Tekirdağ Opak Pe Polietilen Etiket | Tekirdağ Opak Polietilen Etiket | Tekirdağ Opak Etiket | Tekirdağ Opak Etiket Fiyatları | Tekirdağ Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Tekirdağ

polietilen opak etiket

Tekirdağ Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Tekirdağ opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Tekirdağ opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta tekirdağ opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir tekirdağ  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Tekirdağ opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Tekirdağ polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız tekirdağ barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Tekirdağ polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve tekirdağ opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tekirdağ polietilen etiket, tekirdağ polietilen opak etiket, tekirdağ opak etiket fiyatları, tekirdağ opak etiket, tekirdağ opak polietilen (pe) etiket, tekirdağ sembol etiket, tekirdağ polietilen pe etiket, tekirdağ opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner